درباره ما 2

درباره ما

مهارت های جدید را بیاموزید تا حرفه ای شوید

مانی پارس ماد پیشرو در ارائه خدمات سواد مالی و بانکی

ماني پارس از گروهي از مديران و نيروي انساني با دانش و مهارت فني بالا در صنعت بانکداري تشکيل شده است. تيم ما علاوه بر استفاده از تجربيات بانکداران بزرگ، سعي دارد با نگاهي جديد به صنعت، راه حل هاي خلاقانه براي مسائل و چالش هاي روزمره بيابد.

می توانید و دست یافتنی است

ما کمک مي کنيم با بازي + قصه + گيم + موشن و.... سواد مالي را بازي گونه بياموزيد

قابل اعتماد برای 75K+

ارزش های مانی پارس

ما متعهد هستیم محصولات و خدمات خلاقانه سواد مالی را به گونه ای به مشتریان خود ارائه نماییم که ایجاد ارزش برای مشتریان درآن مشهود باشد.

 • خلاقیت در آموزش
 • توسعه سواد مالی
 • گسترش دسترسی به دانش سواد مالی
 • نوآوری در سواد مالی
 • ارزش آفرینی
 • کیفیت در خدمات

اهداف مانی پارس ماد

در وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه، مشکلات مالی بیشتر به چشم می خورند و خانوارها به شکل ملموس تری آنرا در می یابند. بنابراین لازم است تا آگاهی را نشر دهیم.

 • آموزش سواد مالی به بانوان
 • آموزش سواد مالی به کودکان
 • آموزش سواد مالی به نوجوانان
 • آموزش سواد مالی به مدارس
 • آموزش سواد مالی به نهاد های مالی

چشم انداز مانی پارس ماد

طراحی محصولات و خدمات سواد مالی، و طراحی اپلیکیشن های کاربردی برای گروه های اشاره شده در ارزش های شرکت و مشتریان را به صورت تخصصی، حرفه ای و خلاقانه.

 • رهبر بازارسواد مالی در کشور
 • صادرات محصولات سواد مالی
 • قطب سواد مالی در منطقه
 • دست یابی به اهداف تا سال 1403
انجام ماموریت

چرا پلتفرم های ما بهتر است

آینده روشن از اینجا آغاز می شود

افراد جامعه که دارای مسئولیت اقتصادی هستند دنبال راهکارها و ابزارهایی می گردند که بتوانند دانش، آگاهی و رفتار خود را نسبت به مسائل بهبود بخشند.

دوره های آموزشی پیشرفته برای همه

شرکت مانی پارس ماد با ایجاد ارزش برای این گروه از مشتریان، از طریق تولید ابزارهای سواد مالی، مانند موشن گرافی، تدوین داستانها و بازیهای مرتبط و سایر روشهای ارزش افزوده، و برگزاری کارگاه و دوره های آموزشی سواد مالی سعی دارد محصولات و خدماتی ارائه نماید که با ارزشی که ایجاد می نمایند در ناخودآگاه مشتریان هدف، جایگذاری گردند..

پیشرفت مداوم

و در همین راستا، با توجه به تخصص تیم مدیریت شرکت مانی پارس ماد، طراحی محصولات و خدمات سواد مالی، و طراحی اپلیکیشن های کاربردی برای این گروه از مشتریان را به صورت تخصصی، حرفه ای و خلاقانه ارائه می نماید.

00

اساتید حرفه ای

00

مجموع دوره ها

00

دانشجویان ممتاز

00

رویدادهای خلاقانه

یک محیط یادگیری با ارزش و توانا

ما متعهد هستیم محصولات و خدمات خلاقانه سواد مالی را به گونه ای به مشتریان خود ارائه نماییم که ایجاد ارزش برای مشتریان درآن مشهود باشد.

تعالی در آموزش، تنوع فرهنگی همراه با نوآوری

ناآگاهی نسبت به موضوعات مالی اشخاص، همه گیر است و برای آن نیز راهکاری است بنام “سواد مالی”. به همین دلیل از سال 1388 پیگیر کسب دانش و مهارت در این حوزه شدیم. از سال 1390 شروع به تولید محصولات (کتاب داستان، پوستر و….) شدیم. و با توجه به تجاربی که کسب کردیم دوست داشتیم این دانش و مهارت را با دیگران به اشتراک بگذاریم. 

مدیران ما

با مدیران مانی پارس ماد اشنا شوید

مانی پارس از گروهی از مدیران و نیروی انسانی با دانش و مهارت فنی بالا در صنعت بانکداری تشکیل شده است. تیم ما علاوه بر استفاده از تجربیات بانکداران بزرگ، سعی دارد با نگاهی جدید به صنعت، راه حل های خلاقانه برای مسائل و چالش های روزمره بیابد.

دکتر کیانوش رضایی

رئیس هیئت مدیره

مهندس پریسا پاکدامن

مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

دکتر علی پاکدامن

عضو هیئت مدیره

مهندس دانش رضایی

مشاور هیت مدیره
با ما همکار شوید

با جذب دانشگاه، مدرسه، آموزشگاه و... ضمن ایجاد درآمد برای موسسات مذکور و کسب درآمد برای خود به توسعه سواد مالی در جامعه کمک نمایند.

ثبت نام
http://با%20ما%20همکار%20شوید
http://استاد%20شوید

استاد شوید

اساتید دانشگاه، آموزگاران و مدرسینی که توانایی تولید محتوی بر اساس استاندارد های بین المللی سواد مالی دارند و یا در حال حاضر در این زمینه محتوی دارند، می توانند محصولات خود را برای فروش به ما بسپارند.

شروع کنید
error: حقوق تمامی محتوا برای شرکت مانی پارس ماد محفوظ می باشد